Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa w Niemczynie

Niemczyn 39, 62-107 Niemczyn

OFERTA PRACY: KUCHARZ

                                                                              Niemczyn, 15.04.2021 r.

OFERTA PRACY:  KUCHARZ

1.   Nazwa i adres jednostki:
Szkoła Podstawowa w Niemczynie, Niemczyn 39, 62-110 Damasławek.

2.   Określenie stanowiska:
Zgodnie z organizacją Szkoły Podstawowej w Niemczynie jako jednostki samorządowej stanowisko to podlega Dyrektorowi szkoły.

3. Wymagania:

  1. Wykształcenie kierunkowe o specjalności żywieniowej,
  2. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie,
  3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku,
  5. Kandydat powinien odznaczać się dobrą organizacją pracy, dyspozycyjnością,
  6. kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole,
  7. Kandydata powinna cechować wysoka kultura osobista,
  8. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu żywienia zbiorowego i szkolenia w zakresie polityki HACCAP.

4. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Kucharka podlega bezpośrednio Dyrektorowi szkoły,
  2. Jest bezpośrednim zwierzchnikiem pomocy kuchennej, współpracuje z intendentem ,
  3. Odpowiada materialnie za sprzęt i materiały w kuchni i przyległych pomieszczeniach,
  4. Do szczegółowych obowiązków kucharki należeć będzie, m.in.:
  • znajomość zasad zdrowego przyrządzania posiłków w oparciu o politykę HACCAP, polepszanie ich wartości oraz estetyki  z zachowaniem pełnych norm żywieniowych,
  • tworzenie jadłospisu w oparciu o zróżnicowane diety, wymagania sanepidu i zdrowego żywienia,
  • przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym jadłospisem, właściwe gospodarowanie artykułami spożywczymi,
  • nadzorowanie prawidłowego porcjowania racji żywnościowych (zgodnie z ilością osób żywiących się w danym dniu),
  • utrzymywanie czystości i nadzorowanie porządku na stanowisku pracy ,
  • przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych, BHP i przeciwpożarowych oraz noszenie prawidłowej odzieży ochronnej,
  • wykonywanie innych czynności o charakterze gospodarczym powierzonych doraźnie przez Dyrektora szkoły.

5. Obowiązki:
1) Przestrzeganie postanowień Regulaminu Pracy Szkoły Podstawowej w Niemczynie.
2) Przestrzeganie Regulaminu Pracy i ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2020 r., poz. 1320).
3) Przestrzeganie przepisów ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
4) Przestrzeganie przepisów ustawy z dnia 10 maja 2018 r. – o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).
5) Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

6. Wymagane dokumenty:

  1. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
  2. List motywacyjny,
  3. Oryginał kwestionariusza osobowego,
  4. Kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem potwierdzające kwalifikacje kierunkowe),
  5. Kserokopie świadectw pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  6. Oświadczenie o niekaralności,
  7. Inne dokumenty świadczące o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
  8. Zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym zatrudnienie na danym stanowisku.

7. Informacje o warunkach pracy:

  1.  1 etat,
  2.  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  3.  praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 do 14.00,
  4.  termin rozpoczęcia pracy – 1 września  2021 r.

8. Miejsce i termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej  w Niemczynie lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa w Niemczynie, Niemczyn 39,  62-110 Damasławek z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko kucharza" w nieprzekraczalnym terminie do  30 kwietnia 2021 roku do godziny 14:00.
Sekretariat Szkoły Podstawowej w Niemczynie jest czynny w poniedziałek od 7:00 do 15:00. Dokumenty niekompletne oraz te, które wpłyną do Szkoły po upływie wyżej określonego terminu, nie będą rozpatrywane.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 67-26-14-521 w godz. od 7:00 do 15:00.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zaproszeni  telefonicznie  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na rozmowę kwalifikacyjną.
Informacja o wyniku będzie umieszczona na stronie internetowej Szkoły Podstawowej  w Niemczynie.

Dyrektor
SP w Niemczynie
Maria Machaj – Socha

Informacje

Liczba wyświetleń: 346
Utworzono dnia: 16.04.2021
Dokument wprowadził:
Admin

Historia publikacji

  • 16.04.2021 13:36, Dominik Górski
    Edycja strony: OFERTA PRACY: KUCHARZ
  • 16.04.2021 13:35, Dominik Górski
  • 16.04.2021 13:33, Dominik Górski