Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa w Niemczynie

Niemczyn 39, 62-107 Niemczyn

OFERTA PRACY: SPRZĄTACZKA

                                                                                                      Niemczyn,  30 marca 2021 r.

 OFERTA PRACY:  SPRZĄTACZKA

1.   Nazwa i adres jednostki:

Szkoła Podstawowa w Niemczynie, Niemczyn 39, 62-110 Damasławek.

2.   Określenie stanowiska:

Zgodnie z organizacją Szkoły Podstawowej w Niemczynie jako jednostki samorządowej stanowisko to podlega Dyrektorowi szkoły.

3. Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

Wymagania niezbędne:

1)      obywatelstwo polskie,

2)      pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,

3)     brak skazania za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

4. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

I.     ZADANIA:

1.      Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz budynku szkoły.

2.      Zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg.

3.      Usuwanie zabrudzeń.

4.      Wycieranie kurzu z ławek, szaf, mebli biurowych oraz pozostałego wyposażenia szkoły i elementów dekoracyjnych.

5.      Dezynfekcja pomieszczeń szkoły: izb lekcyjnych, biur i części wspólnych nieruchomości.

6.      Organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.

7.      Mycie okien ogólnodostępnych i powierzchni szklanych.

8.      Opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady.

9.      Mycie i dezynfekcja armatury oraz urządzeń sanitarnych.

10.  Uzupełnianie środków higienicznych.

11.  Pranie i prasowanie flag i innych rzeczy z wyposażenia szkoły, np. świetlicy.

12.  Podlewanie kwiatów.

13.  Utrzymywanie czystości terenu i pielęgnacja zieleni w bezpośrednim otoczeniu budynku.

II.    OBOWIĄZKI:

1.      Przestrzeganie postanowień Regulaminu Pracy Szkoły Podstawowej w Niemczynie.

2.      Przestrzeganie Regulaminu Pracy i ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2020 r., poz. 1320).

3.      Przestrzeganie przepisów ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

4.      Przestrzeganie przepisów ustawy z dnia 10 maja 2018 r. – o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).

5.      Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

5.   Wymagane dokumenty:

1)     kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie,

2     oświadczenia kandydata ubiegającego się o zatrudnienie:

- o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

- o niekaralności, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego i skazany za umyślne przestępstwo skarbowe.

6.  Informacja o warunkach pracy:

1)      1 etat,

2)      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

3)      praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00 lub od 9.30 do 17.30.

 7.      Miejsce i termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej                         w Niemczynie lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa w Niemczynie, Niemczyn 39,  62-110 Damasławek z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko sprzątaczki" w nieprzekraczalnym terminie do  20 kwietnia 2021 roku do godziny 15:00.

Sekretariat Szkoły Podstawowej w Niemczynie jest czynny w poniedziałek od 7:00 do 15:00. Dokumenty, które wpłyną do Szkoły po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu, nie data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 67-26-14-521 w godz. od 7:00 do 15:00.

                                                                                                                                                   Dyrektor

                                                                                                                                              SP w Niemczynie

                                                                                                                                              Maria Machaj - Socha

Niemczyn, 30 marca 2021 roku

Informacje

Liczba wyświetleń: 554
Utworzono dnia: 30.03.2021
Dokument wprowadził:
Admin
Podmiot udostępniający informację:

Historia publikacji

  • 01.04.2021 10:02, Dominik Górski
    Edycja strony: OFERTA PRACY: SPRZĄTACZKA
  • 30.03.2021 17:03, Dominik Górski
    Dodanie strony: OFERTA PRACY: SPRZĄTACZKA